Transport gratuit peste 300 lei (colete până în 5 kg). Prețuri cu TVA 21% inclus, fără costuri ascunse la finalizare. Plata ramburs: persoane fizice, comenzi între 50 și 5.000 lei. Comenzi sub 50 lei sau pe firmă? Plata online cu cardul ori ordin de plată.

Fronius Cablu incarcare Type 2 Fronius 5 m

Fronius
1.539,10 RON

Cablu de incarcare Fronius cu stecher Type 2, lungime de 500.00 cm si curent nominal de 32.00 A. Suporta incarcare AC trifazata cu putere maxima de 22.00 kW.

  • Stecher pentru vehicul electric Type 2.
  • Lungime cablu: 500.00 cm.
  • Conexiune AC trifazata.
  • Curent nominal: 32.00 A.
  • Putere nominala maxima de incarcare: 22.00 kW.
9 In stoc

Durata de livrare: 7 pana la 10 zile lucratoare

Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: 0134619 Ai nevoie de ajutor? 0723 138 841 / 0721 800 340
La achizitionarea acestui produs primiti 6 RON pentru comenzile viitoare
Adauga la Favorite Cere informatii Comanda rapida
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Review-uri (0)

Cablul de incarcare Fronius Wattpilot Type 2 Cable 5m este utilizat pentru conectarea unui vehicul electric la o statie de incarcare. Este prevazut cu stecher Type 2 pentru vehicul si are lungimea de 500.00 cm.

Cablul suporta incarcare AC trifazata si are curent nominal de 32.00 A. Puterea nominala maxima de incarcare este de 22.00 kW.

Pentru incarcare monofazata, puterea maxima indicata este de 7,36 kW. Produsul are garantie de 2 ani.

Specificatii tehnice

Faze conexiune AC3
Tip stecher vehicul electricType 2
Lungime cablu500.00 cm
Putere nominala maxima de incarcare22.00 kW
Curent nominal32.00 A
Garantie produs2 ani
Garantie standard produs2 ani

Intrebari frecvente

Pentru ce se utilizeaza cablul Fronius Wattpilot Type 2 Cable 5m?

Se utilizeaza pentru conectarea unui vehicul electric la o statie de incarcare.

Ce tip de stecher pentru vehicul are cablul?

Cablul are stecher pentru vehicul electric Type 2.

Care este lungimea cablului?

Lungimea cablului este de 500.00 cm.

Care este curentul nominal?

Curentul nominal este de 32.00 A.

Ce putere maxima de incarcare este indicata?

Puterea nominala maxima de incarcare este de 22.00 kW. Pentru incarcare monofazata este indicata o putere maxima de 7,36 kW.

Vezi mai mult
Drepturile tale privind garantia legala
Informatii conformitate produs

Curent nominal: 32.00 A

Amperaj: 32.00 A

Model: Wattpilot Type 2 Cable 5m

Numar Faze: 3

Daca doresti sa iti exprimi parerea despre acest produs poti adauga un review.

Review-ul a fost trimis cu succes.
Servicii montaj echipamente fotovoltaice

Ai nevoie de montaj pentru acest echipament?

Lucrăm cu echipe autorizate și te ajutăm să instalezi corect și în siguranță.

Răspundem de obicei în maxim 24h în zilele lucrătoare.
Inregistreaza-te si cumperi mai repede si mai simplu. Beneficiezi de promotii si oferte promotionale exclusive clientilor inregistrati.


Inregistreaza-te

Te pot ajuta? Suport WhatsApp

Compara produse

Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.

A fost adaugat la favorite!

A fost sters din favorite!