Transport gratuit peste 300 lei (colete până în 5 kg). Prețuri cu TVA 21% inclus, fără costuri ascunse la finalizare. Plata ramburs: persoane fizice, comenzi între 50 și 5.000 lei. Comenzi sub 50 lei sau pe firmă? Plata online cu cardul ori ordin de plată.

Enphase Cablu Enphase 4 x 2.5 mm2 300 m fara conexiuni

Enphase
16.081,20 RON

Cablu Enphase Q brut, trifazat, cu 4 conductoare de 2.50 mm2. Are lungimea de 300 m, diametrul exterior de 12.30 mm si este livrat fara conexiuni.

  • Cablu Q brut, trifazat, fara conexiuni
  • 4 conductoare cu sectiunea de 2.50 mm2
  • Lungime cablu: 300 m
  • Diametru exterior: 12.30 mm
  • Tensiune maxima: 600.00 V

Culoare: Negru

5 In stoc

Durata de livrare: 7 pana la 10 zile lucratoare

Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: 0130731 Ai nevoie de ajutor? 0723 138 841 / 0721 800 340
La achizitionarea acestui produs primiti 64 RON pentru comenzile viitoare
Adauga la Favorite Cere informatii Comanda rapida
  • Descriere
  • Review-uri (0)

Enphase Q-25-RAW-3P-300 este un cablu Q brut, cu lungimea de 300 m si fara conexiuni. Este varianta cu 4 conductoare pentru configuratie trifazata.

Cablul are conductoare cu sectiunea de 2.50 mm2 si diametrul exterior de 12.30 mm. Tensiunea maxima indicata este de 600.00 V.

Cablul are izolatie H07BQ-F si grad de protectie IP67. Temperatura nominala a cablului este de 90 C, pentru utilizare in conditii uscate sau umede.

Specificatii tehnice

Numar conductoare4
Culoarenegru
Diametru exterior cablu12.30 mm
Sectiune conductoare2.50 mm2
Lungime cablu30000.00 cm
Tensiune maxima600.00 V
Configuratie4 fire, trifazat
Tensiune nominala cablu600 V
Tensiune nominala conectorpana la 250 V
Temperatura nominala cablu90 C, uscat/umed
Evaluare expunere UVEN ISO 492-2
Grad de protectie la mediuIP67
Izolatie cabluH07BQ-F
Clasa de reactie la focIEC 60332-1-2
ConformitateRoHS, OIL RES I, CE, rezistent la UV

Intrebari frecvente

Ce tip de cablu este Enphase Q-25-RAW-3P-300?

Este un cablu Q brut Enphase, cu 4 conductoare, pentru configuratie trifazata.

Ce sectiune au conductoarele?

Cablul are 4 conductoare, fiecare cu sectiunea de 2.50 mm2.

Care este lungimea cablului?

Lungimea cablului este de 300 m, respectiv 30000.00 cm.

Cablul este livrat cu conexiuni?

Nu. Modelul este furnizat fara conexiuni.

Care sunt diametrul exterior si tensiunea maxima?

Diametrul exterior al cablului este de 12.30 mm, iar tensiunea maxima indicata este de 600.00 V.

Vezi mai mult
Drepturile tale privind garantia legala
Informatii conformitate produs
Daca doresti sa iti exprimi parerea despre acest produs poti adauga un review.

Review-ul a fost trimis cu succes.
Servicii montaj echipamente fotovoltaice

Ai nevoie de montaj pentru acest echipament?

Lucrăm cu echipe autorizate și te ajutăm să instalezi corect și în siguranță.

Răspundem de obicei în maxim 24h în zilele lucrătoare.
Inregistreaza-te si cumperi mai repede si mai simplu. Beneficiezi de promotii si oferte promotionale exclusive clientilor inregistrati.


Inregistreaza-te

Te pot ajuta? Suport WhatsApp

Compara produse

Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.

A fost adaugat la favorite!

A fost sters din favorite!