Transport gratuit peste 300 lei (colete până în 5 kg). Prețuri cu TVA 21% inclus, fără costuri ascunse la finalizare. Plata ramburs: persoane fizice, comenzi între 50 și 5.000 lei. Comenzi sub 50 lei sau pe firmă? Plata online cu cardul ori ordin de plată.

Transformator de curent Solar-Log PRO380-CT 500 A

Solar-Log
217,57 RON

Transformator de curent Solar-Log PRO380-CT 500A, cu clasa de precizie 1 si curent secundar de 5.00 A. Este compatibil cu bara de 30 x 10 mm sau conductor rotund de pana la 26.00 mm.

  • Curent primar: 500.00 A
  • Curent secundar: 5.00 A
  • Clasa de precizie: 1
  • Pentru bara de 30 x 10 mm
  • Pentru conductor rotund compact de pana la 26.00 mm
La comanda

Durata de livrare: estimat 15-30 de zile, in functie de reaprovizionarea furnizorului.

Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: 0127517 Ai nevoie de ajutor? 0723 138 841 / 0721 800 340
Adauga la Favorite Cere informatii Comanda rapida
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Review-uri (0)

Solar-Log PRO380-CT 500A este un transformator de curent pentru masurare, destinat conductorului tip bara de 30 x 10 mm sau conductorului rotund compact cu diametrul de pana la 26 mm. Produsul are constructie inchisa si este necalibrat.

Transformatorul are curent primar de 500.00 A si curent secundar de 5.00 A. Clasa de precizie este 1.

Specificatii tehnice

Dimensiuni trecere30 x 10 mm
Constructieinchisa
Diametru conductor rotund26.00 mm
Clasa de precizie1
Curent primar500.00 A
Curent secundar5.00 A
Calibrarenu

Intrebari frecvente

Care este curentul primar al transformatorului?

Curentul primar este de 500.00 A.

Ce curent secundar furnizeaza transformatorul?

Curentul secundar este de 5.00 A.

Ce clasa de precizie are produsul?

Produsul are clasa de precizie 1.

Pentru ce dimensiune de bara este potrivit?

Este potrivit pentru bara cu dimensiunea de 30 x 10 mm.

Care este diametrul maxim al conductorului rotund?

Poate fi utilizat cu un conductor rotund compact cu diametrul de pana la 26.00 mm.

Vezi mai mult
Drepturile tale privind garantia legala
Informatii conformitate produs

Curent nominal: 500.00 A

Compatibilitate: Solar-Log PRO380-CT

Model: PRO380-CT 500A

Daca doresti sa iti exprimi parerea despre acest produs poti adauga un review.

Review-ul a fost trimis cu succes.
Servicii montaj echipamente fotovoltaice

Ai nevoie de montaj pentru acest echipament?

Lucrăm cu echipe autorizate și te ajutăm să instalezi corect și în siguranță.

Răspundem de obicei în maxim 24h în zilele lucrătoare.
Inregistreaza-te si cumperi mai repede si mai simplu. Beneficiezi de promotii si oferte promotionale exclusive clientilor inregistrati.


Inregistreaza-te

Te pot ajuta? Suport WhatsApp

Compara produse

Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.

A fost adaugat la favorite!

A fost sters din favorite!