Transport gratuit peste 300 lei (colete până în 5 kg). Prețuri cu TVA 21% inclus, fără costuri ascunse la finalizare. Plata ramburs: persoane fizice, comenzi între 50 și 5.000 lei. Comenzi sub 50 lei sau pe firmă? Plata online cu cardul ori ordin de plată.

JA Solar Conector solar JA Solar QC4.10 male 1500 V 4 mm2

JA Solar
2,77 RON

Conector solar JA Solar QC4.10 male pentru instalatii solare, cu conexiune DC. Are tensiune nominala de 1500.00 V si curent nominal de 41.00 A.

  • Conector solar male cu conexiune DC QC4.10.
  • Tensiune nominala: 1500.00 V.
  • Curent nominal: 41.00 A.
  • Sectiune conductor cablu: 4.00 mm2.
  • Diametru exterior cablu: 8.00 mm.
845 In stoc

Durata de livrare: 7 pana la 10 zile lucratoare

Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: 0152083 Ai nevoie de ajutor? 0723 138 841 / 0721 800 340
Adauga la Favorite Cere informatii Comanda rapida
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Review-uri (0)

Conectorul solar JA Solar QC4.10 male este destinat utilizarii in instalatii solare. Are conexiune DC de tip QC4.10 si un pol.

Produsul are tensiune nominala de 1500.00 V si curent nominal de 41.00 A. Este prevazut pentru cablu cu sectiunea conductorului de 4.00 mm2 si diametrul exterior al cablului de 8.00 mm.

Specificatii tehnice

Numar poli1
Conexiune DCQC4.10
Diametru exterior cablu8.00 mm
Sectiune conductor cablu4.00 mm2
Tensiune nominala1500.00 V
Curent nominal41.00 A
Tip curentDC

Intrebari frecvente

Ce tip de conector este acest produs?

Este un conector solar JA Solar cu conexiune DC de tip QC4.10 si tip male.

Care este tensiunea nominala a conectorului?

Tensiunea nominala este de 1500.00 V.

Care este curentul nominal al conectorului?

Curentul nominal este de 41.00 A.

Pentru ce sectiune de conductor este prevazut?

Conectorul este prevazut pentru cablu cu sectiunea conductorului de 4.00 mm2.

Care este diametrul exterior al cablului indicat?

Diametrul exterior al cablului este de 8.00 mm.

Vezi mai mult
Drepturile tale privind garantia legala
Informatii conformitate produs

Curent nominal: 41.00 A

Amperaj: 41.00 A

Daca doresti sa iti exprimi parerea despre acest produs poti adauga un review.

Review-ul a fost trimis cu succes.
Servicii montaj echipamente fotovoltaice

Ai nevoie de montaj pentru acest echipament?

Lucrăm cu echipe autorizate și te ajutăm să instalezi corect și în siguranță.

Răspundem de obicei în maxim 24h în zilele lucrătoare.
Inregistreaza-te si cumperi mai repede si mai simplu. Beneficiezi de promotii si oferte promotionale exclusive clientilor inregistrati.


Inregistreaza-te

Te pot ajuta? Suport WhatsApp

Compara produse

Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.

A fost adaugat la favorite!

A fost sters din favorite!