Transport gratuit peste 300 lei (colete până în 5 kg). Prețuri cu TVA 21% inclus, fără costuri ascunse la finalizare. Plata ramburs: persoane fizice, comenzi între 50 și 5.000 lei. Comenzi sub 50 lei sau pe firmă? Plata online cu cardul ori ordin de plată.

GoodWe GoodWe BAT Series 61,4 kWh - Sistem de baterii comercial (C&I), protectie C4

GoodWe
104.872,88 RON

GoodWe BAT Series 61.4 kWh este un sistem de baterii de inalta tensiune pentru aplicatii comerciale si industriale, cu capacitate energetica de 60 kWh.

  • Capacitate energetica de 60 kWh.
  • Tensiune nominala de 307 V.
  • Adancime maxima de descarcare de 100%.
  • Comunicatie CAN.
  • Grad de protectie IP55.
10 In stoc

Durata de livrare: 7 pana la 10 zile lucratoare

Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: 5202100052 Ai nevoie de ajutor? 0723 138 841 / 0721 800 340
La achizitionarea acestui produs primiti 419 RON pentru comenzile viitoare
Adauga la Favorite Cere informatii Comanda rapida
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Review-uri (0)

GoodWe BAT Series 61.4 kWh este un sistem de baterii de inalta tensiune pentru aplicatii comerciale si industriale. Este conceput pentru stocarea energiei in combinatie cu invertoare hibride GoodWe.

Sistemul are o capacitate energetica de 60 kWh, baterie cu litiu si tensiune nominala de 307 V. Adancimea maxima de descarcare este de 100%, iar durata de viata declarata este de 6.000 cicluri.

Comunicarea se realizeaza prin CAN. Dimensiunile sunt 1.055 x 2.000 x 1.055 mm, iar masa este de 950 kg.

Sistemul are grad de protectie IP55. Denumirea oficiala indica protectie C4.

Specificatii tehnice

Latime1.055 mm
Inaltime2.000 mm
Adancime1.055 mm
Masa950 kg
Capacitate energetica60 kWh
Adancime maxima de descarcare100%
Tip baterieLitiu
Tensiune nominala307 V
Durata de viata6.000 cicluri
Grad de protectieIP55
ComunicatieCAN
ProtectieC4

Intrebari frecvente

Care este capacitatea energetica a sistemului GoodWe BAT Series 61.4 kWh?

Capacitatea energetica declarata este de 60 kWh.

Ce tip de baterie foloseste sistemul?

Sistemul foloseste o baterie cu litiu. Descrierea oficiala indica LiFePO.

Care este tensiunea nominala?

Tensiunea nominala este de 307 V.

Cum comunica sistemul de baterii?

Comunicarea se realizeaza prin CAN.

Ce dimensiuni si ce masa are sistemul?

Dimensiunile sunt 1.055 x 2.000 x 1.055 mm. Masa este de 950 kg.

Vezi mai mult
Drepturile tale privind garantia legala
Informatii conformitate produs

Capacitate: 60 kWh

Model: BAT Series 61.4 kWh

Tip Acumulator: Litiu

Daca doresti sa iti exprimi parerea despre acest produs poti adauga un review.

Review-ul a fost trimis cu succes.
Servicii montaj echipamente fotovoltaice

Ai nevoie de montaj pentru acest echipament?

Lucrăm cu echipe autorizate și te ajutăm să instalezi corect și în siguranță.

Răspundem de obicei în maxim 24h în zilele lucrătoare.
Inregistreaza-te si cumperi mai repede si mai simplu. Beneficiezi de promotii si oferte promotionale exclusive clientilor inregistrati.


Inregistreaza-te

Te pot ajuta? Suport WhatsApp

Compara produse

Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.

A fost adaugat la favorite!

A fost sters din favorite!