Transport gratuit peste 300 lei (colete până în 5 kg). Prețuri cu TVA 21% inclus, fără costuri ascunse la finalizare. Plata ramburs: persoane fizice, comenzi între 50 și 5.000 lei. Comenzi sub 50 lei sau pe firmă? Plata online cu cardul ori ordin de plată.

STAUBLI Conector MC4 mama Staubli KBT4/6I-UR

STAUBLI
9,97 RON

Cupla de cablu mama Staubli MC4 pentru conexiuni DC, cu tensiune nominala de 1000.00 V si curent nominal de 39.00 A.

  • Cupla de cablu mama cu conexiune MC4.
  • Tensiune nominala: 1000.00 V.
  • Curent nominal: 39.00 A.
  • Grad de protectie carcasa: IP65.
  • Pentru cablu cu sectiunea de 4-6 mm2.
10500 In stoc

Durata de livrare: 7 pana la 10 zile lucratoare

Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: 0110399 Ai nevoie de ajutor? 0723 138 841 / 0721 800 340
Adauga la Favorite Cere informatii Comanda rapida
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Download (1)
  • Review-uri (0)

Staubli MC4 Female KBT4/6I-UR este o cupla de cablu mama cu conexiune DC MC4. Se livreaza ca piesa individuala, inclusiv cu componenta izolatoare, pentru conectarea cablurilor cu sectiunea de 4-6 mm2.

Cupla are tensiunea nominala de 1000.00 V si curentul nominal de 39.00 A. Este destinata curentului continuu si are grad de protectie IP65.

Diametrul exterior specificat al cablului este de 6.00 mm, iar sectiunea specificata a conductorului este de 6.00 mm2. Domeniul de diametru pentru presetupa cablului este de 5-6 mm.

Specificatii tehnice

Conexiune DCMC4
Grad de protectie carcasaIP65
Diametru exterior cablu6.00 mm
Sectiune conductor cablu6.00 mm2
Domeniu diametru presetupa cablu5-6 mm
Tensiune nominala1000.00 V
Curent nominal39.00 A
Tip curentDC
Componenta izolatoare inclusada

Intrebari frecvente

Ce tip de produs este Staubli MC4 Female KBT4/6I-UR?

Este o cupla de cablu mama cu conexiune DC MC4.

Care este tensiunea nominala a cuplei?

Tensiunea nominala este de 1000.00 V.

Ce curent nominal are produsul?

Curentul nominal este de 39.00 A.

Ce sectiune de cablu este indicata?

Descrierea indica utilizarea pentru cabluri cu sectiunea de 4-6 mm2. Sectiunea conductorului specificata este de 6.00 mm2.

Ce protectie are carcasa?

Carcasa are grad de protectie IP65.

Vezi mai mult
Drepturile tale privind garantia legala
Informatii conformitate produs

Amperaj: 39 A

Daca doresti sa iti exprimi parerea despre acest produs poti adauga un review.

Review-ul a fost trimis cu succes.
Servicii montaj echipamente fotovoltaice

Ai nevoie de montaj pentru acest echipament?

Lucrăm cu echipe autorizate și te ajutăm să instalezi corect și în siguranță.

Răspundem de obicei în maxim 24h în zilele lucrătoare.
Inregistreaza-te si cumperi mai repede si mai simplu. Beneficiezi de promotii si oferte promotionale exclusive clientilor inregistrati.


Inregistreaza-te

Te pot ajuta? Suport WhatsApp

Compara produse

Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.

A fost adaugat la favorite!

A fost sters din favorite!