Transport gratuit peste 300 lei (colete până în 5 kg). Prețuri cu TVA 21% inclus, fără costuri ascunse la finalizare. Plata ramburs: persoane fizice, comenzi între 50 și 5.000 lei. Comenzi sub 50 lei sau pe firmă? Plata online cu cardul ori ordin de plată.

STAUBLI Conector MC4 mama Staubli KBT4/6II-UR

STAUBLI
9,97 RON

Cupla mama Staubli cu conexiune DC MC4, pentru cabluri cu sectiunea de 4-6 mm2. Are tensiune nominala de 1000.00 V DC si curent nominal de 39.00 A.

  • Cupla mama individuala cu piesa izolatoare inclusa.
  • Conexiune DC de tip MC4.
  • Pentru cabluri cu sectiunea de 4-6 mm2.
  • Tensiune nominala de 1000.00 V DC.
  • Curent nominal de 39.00 A.
32425 In stoc

Durata de livrare: 7 pana la 10 zile lucratoare

Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: 0113417 Ai nevoie de ajutor? 0723 138 841 / 0721 800 340
Adauga la Favorite Cere informatii Comanda rapida
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Download (1)
  • Review-uri (0)

Staubli MC4 FEMALE KBT4/6II-UR este o cupla mama individuala pentru conexiuni DC cu interfata MC4. Produsul include piesa izolatoare si este indicat, de exemplu, pentru cabluri solare KBE.

Cupla este destinata conductoarelor cu sectiunea de 4-6 mm2 si are sectiunea nominala a conductorului de 6.00 mm2. Functioneaza la tensiune nominala de 1000.00 V DC si curent nominal de 39.00 A.

Domeniul diametrului pentru presetupa cablului este de 5,9-8,8 mm. Diametrul exterior al cablului specificat este de 8.80 mm.

Specificatii tehnice

Conexiune DCMC4
Diametru exterior cablu8.80 mm
Sectiune conductor cablu6.00 mm2
Tensiune nominala1000.00 V
Curent nominal39.00 A
Tip curentDC
Domeniu diametru presetupa cablu5,9-8,8 mm
Sectiune cablu compatibila4-6 mm2
Piesa izolatoareinclusa

Intrebari frecvente

Ce tip de produs este Staubli MC4 FEMALE KBT4/6II-UR?

Este o cupla mama individuala pentru conexiuni DC cu interfata MC4. Include piesa izolatoare.

Ce sectiune de cablu poate utiliza aceasta cupla?

Produsul este destinat cablurilor cu sectiunea de 4-6 mm2. Sectiunea nominala a conductorului este de 6.00 mm2.

Care este diametrul de cablu admis de presetupa?

Domeniul diametrului pentru presetupa cablului este de 5,9-8,8 mm.

Care este tensiunea nominala?

Tensiunea nominala este de 1000.00 V. Tipul de curent este DC.

Care este curentul nominal al cuplei?

Curentul nominal este de 39.00 A.

Vezi mai mult
Drepturile tale privind garantia legala
Informatii conformitate produs

Curent nominal: 39.00 A

Tip: Cupla mama

Model: MC4 FEMALE KBT4/6II-UR

Daca doresti sa iti exprimi parerea despre acest produs poti adauga un review.

Review-ul a fost trimis cu succes.
Servicii montaj echipamente fotovoltaice

Ai nevoie de montaj pentru acest echipament?

Lucrăm cu echipe autorizate și te ajutăm să instalezi corect și în siguranță.

Răspundem de obicei în maxim 24h în zilele lucrătoare.
Inregistreaza-te si cumperi mai repede si mai simplu. Beneficiezi de promotii si oferte promotionale exclusive clientilor inregistrati.


Inregistreaza-te

Te pot ajuta? Suport WhatsApp

Compara produse

Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.

A fost adaugat la favorite!

A fost sters din favorite!